Kancelaria oferuje prowadzenie spraw egzekucyjnych na obszarze właściwości Sądu Rejonowego Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie. Wierzyciel zainteresowany złożeniem wniosku o wszczęcie postępowania egzekucyjnego w naszej kancelarii może liczyć na szereg czynności podejmowanych przez komornika zmierzających do skutecznego zaspokojenia dochodzonych należności wierzyciela, tj. sprawne prowadzenie egzekucji z rachunków bankowych, wynagrodzeń za pracę, innych wierzytelności, a także z ruchomości oraz nieruchomości położonych w obszarze właściwości Sądu Rejonowego Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie.

Komornik Tomasz Zygmański posiadający 25 letnie doświadczenie wykonuje obowiązki sumiennie i terminowo. Wykwalifikowany zespół kancelarii podchodzi indywidualnie do każdego postępowania, dobierając odpowiednie środki w celu skutecznego wyegzekwowania dochodzonych roszczeń wierzycieli.

Kancelaria charakteryzuje się wysoką skutecznością w odzyskiwaniu alimentów od osób obciążonych obowiązkiem alimentacyjnym.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close